جملات ارزشمند شهید سلیمانی راجع به جایگاه رفیع ولی فقیه

مردم! از من قبول کنید ، من عضو هیچ حزب و جناحی نیستم و به هیچ طرفی جز کسی که خدمت می‌کند به اسلام و انقلاب تمایل ندارم. اما این را بدانید ؛ والله ! علمای شیعه را تماماً و از نزدیک می‌شناسم . الان 14 سال شغل من همین است. علمای لبنان را می‌شناسم، علمای پاکستان را می‌شناسم، علمای حوزه خلیج فارس را می‌شناسم. چه شیعه و چه سنی ، والله! اشهد بالله ! سرآمد همه این ت ، این علما از مراجع ایران و مراجع غیر ایران ، این مرد بزرگ تاریخ یعنی «آیت‌الله العظمی ‌ای» است . من با خیلی از علمای شیعه مکاتبه و از نزدیک مراوده دارم و می‌شناسم آنها را ، ارادت داریم . دنبال تبعیت مردم از آنها هستیم . اما اینجا کجا ، آنجا کجا ؟ بین ارض و سماء فاصله داریم . در حکمت این مرد، در اخلاق این مرد ، در دین این مرد، در ت‌شناسی این مرد، در اداره حکومت این مرد، دقت کنیم و در بازی‌های ی، مرزهای خودمان را تفکیک کنیم. آدم‌ها می‌آیند و می‌روند. آن چیزی که مهم است اتصال ما به ولایت است. آنچه که مهم است، حمایت ما از این نظام است.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Amanda گل چت روم طبیب پهنه ی طبیعت لـــوگـــوگـــراف دانلود فایل ورد پی دی اف وفای لحظه های تو آسا وکیل - قبول وکالت - مشاوره حقوقی وبلاگ توسعه خبری ترنم آنلاین org